Διεθνές Κινηματογραφικό Φεστιβάλ Artfools

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

Like Us On Facebook

Kατηγορίες

Πρόγραμμα Προβολών

Στην κατηγορία «διεθνές διαγωνιστικό», από σύνολο 450 συμμετοχών, επιλέχθηκαν και θα προβληθούν οι παρακάτω 33 ταινίες από τις οποίες 12 animation στο αντίστοιχο τμήμα animation. Οι προβολές θα γίνουν στις 2,3,4,5 Μαρτίου σε χώρο που θα ανακοινωθεί προσεχώς.

1.(In)Felix, Maria Di Razza –Italy – Αnimation

2.WE COULD HAVE, WE SHOULD David M. Lorenz – Germany

3.TILDA Katja Benrath – Germany

4.SPEECHLESS (Director: Robin Po Robin Polak- Germany

5.FOR YOUR OWN SAFETY Florian Heinzen-Ziob- Germany

6.IT’S NOT ABOUT YOU ANYMORΕ Louise De Groef – Belgium

7.The Wedding Patrol Rogier Hardeman – Germany

8.FOXGLOVE Brian Deane –Ireland

9.E IS FOR EVOLUTION Paul Kusmaul – Germany- Animation,

10. BUCK Bernhard Wenger- Austria

11.CHIKA, THE DOG IN THE GHETT Sandra Schießl -Germany –Animation,

12.BLIGHT Brian Deane- Ireland

13.CHANGE IN THE WEATHER Muiris Crowley- Ireland

14. ANYU – OR HOW STALIN LOST H Lina Walde- Germany – Animation,

15. The Boy In The Ocean Nils Strüven – Denmark

16. About Arif Hasan Kalender – Turkey

17. Not K.O. Saïd Hamich – France

18. The Best of Intentions Emil Jonsson – Sweden

19. Underwater Anaïs Bertrand – France

20. Superbia Gábor Osváth – Hungary – Animation

21. Switch Gábor Osváth – Hungary

22. Taxfree Petter Onstad Løkke – Norway

23. A Dog’s Life Jordane Oudin – France

24. The best in the world Giovanni Dinatale – Italy

25. Rabbit Blood Yagmur Altan – Turkey- Animation

26. The Right Way Emilio Yebra- Spain – Animation

27. You are not the strongest Emilio Yebra – Spain – Animation

28. Dreams On Sale Vlad Buzaianu – Romania

29. CIRILO Txindoki Produkzioak- Spain

30. Shit Felix Kapfer- Germany – Animation,

31. At The Border laurent rouy – Serbia

32. Otorhinolaryngologist Filipa Reis – Portugal

33. A Space In Time alexandre athané- France – Animation

34. ZEMHERİ Melih Özhan DİNÇEL- Turkey

35. Yuri on the Phone Rene Nuijens – Netherlands

36. The Vast Landscape – lea v Croatia- Animation

37. Munchies – Sinead Stoddart- United Kingdom- Animation

38. The Truants Aaron Dunleavy- United Kingdom

39. Mother River Priit Põhjala- Estonia

40. SON Konstantinos Sampanis -Germany

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

ΧΟΡΗΓΟΣ

Διεθνές/tv spot

Fashion/tv spot